Skip to main content

Od Pomysłów do Rozwiązań

Dostarczanie świetnych produktów, które zaspokajają bez przerwy zmieniające się wymagania konsumentów stanowi nieustanne wyzwanie dla producentów. Trendy rynkowe stale się zmieniają i próba nadążenia za nimi bez odpowiedniego wsparcia może być czasochłonna i kosztowna.

Być może będziesz musiał opracować nową koncepcję, rozwiązać problem z istniejącą recepturą lub zoptymalizować proces. Być może dążysz właśnie do usprawnienia procesu produkcji papieru, aby zwiększyć jego odporność na wilgoć, jednocześnie oszczędzając pieniądze.

Albo chcesz obniżyć zawartość cukru w napoju bez utraty doznań smakowych i tekstury. 

Ingredion Idea LabsTM

W ramach naszej sieci centrów innowacji Ingredion Idea LabsTM, pomożemy Ci opracowaćrozwiązania oparte na wiedzy naukowej, które sprawią, że Twoje produkty będą nowoczesne i funkcjonalne.

Od inżynierów procesów i ekspertów materiałowych do chemików specjalizujących się w wykorzystaniu zbóż w produkcji żywności oraz kulinologów, mamy na miejscu ekspertów, którzy rozwiną Twoją firmę. Skorzystaj z naszego bogatego doświadczenia i zdobądź dostęp do naukowej wiedzy, badań stosowanych, wiedzy z zakresu zastosowań produktów oraz technologii procesów. 

Ideas to Solutions (Od Pomysłów do Rozwiązań)

"Ideas to Solutions", lub i2s, to nowe podejście do wspierania Cię w innowacji, oparte na sloganie firmy Ingredion "rozwijanie pomysłów. Dostarczanie rozwiązań".

Pracuj razem z nami i odkryj nowe możliwości w kluczowych trendach w branży.

Czyste i Proste: Minimalnie przetworzone produkty są coraz bardziej doceniane przez konsumentów, którzy poszukują prostych i rozpoznawalnych składników. Pomożemy Ci osiągnąć funkcjonalność, której potrzebujesz, przy użyciu mniejszej ilości składników, jednocześnie budując zaufanie konsumentów do marki.

Zdrowie i Odżywianie: Zapewnianie produktów, które sprzyjają stylowi życia postrzeganemu przez konsumentów jako zdrowy, jest procesem złożonym i wymagającym uwagi. Pomożemy Ci sprostać tym wyzwaniom, wykorzystując wiedzę i doświadczenie w ramach Ingredion Idea LabsTM.

Doznania sensoryczne: Doznania sensoryczne mają decydujące znaczenie dla zadowolenia konsumentów i nawiązanie przez nich więzi z Twoimi produktami. Ta niezrozumiała nauka stanowi jeden z kluczowych obszarów naszych badań i innowacji, a nasza wiedza może pomóc w uwolnieniu jej potencjału.

Przystępność cenowa: Przystępność cenowa jest priorytetem i może prowadzić do większych korzyści dla Ciebie i Twoich konsumentów. Tworzenie przystępnych cenowo produktów musi iść jednak w parze z zachowaniem ich atrakcyjności w oczach konsumentów.

Wygoda i wydajność: Wygoda i wydajność mogą zapewnić Twoim produktom przewagę konkurencyjną. Pomożemy Ci chronić składniki aktywne oraz ulepszyć proces przetwórczy, dzięki czemu zaoszczędzisz czas i pieniądze, a Twoje produkty będą wyglądały i smakowały lepiej.

Niezależnie od tego, przed jakimi wyzwaniami stoisz, będziemy pracować razem z Tobą, aby je pokonać - zaczynajmy.

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do swojego biura lokalnego lub wypełnij formularz online, a lokalny ekspert wkrótce się z Tobą skontaktuje.

Przekąski infografikę

Przekąski zyskują coraz większą popularność wśród polskich konsumentów

Mleczarska infografikę

Produkty mleczne z czystą etykietą zyskują coraz większą popularnośc.

To top