Skip to main content

Wszystkie składniki innowacji 

Składniki dodające produktowi wartości, rozpoznawalne oraz budzące zaufanie i przynoszące wiele korzyści, są kluczowe w tworzeniu produktów odpowiadających konsumentom. W obecnych warunkach rynkowych większy niż kiedykolwiek nacisk położony jest na zdrowe i odżywcze produkty z czystą etykietą.

Innowacyjne składniki pozostające możliwie jak najbliżej swoich naturalnych źródeł dają konsumentom pewność, jakiej oczekują. Konsumenci w coraz większym stopniu poszukują połączenia z naturą poprzez to, co jedzą, piją, czym myją włosy, nawilżają skórę oraz czego używają w domu.

Partnerstwo Z Naturą 

Pomyśl o czystych i prostych składnikach z natury. W jaki sposób liść może zapewnić słodycz? Jaka wewnętrzna siła skrobi roślinnej pozwala jej zagęszczać płyny i rozcieńczać ciała stałe?

W rękach naszych ekspertów materiały zebrane z natury przekształcane są w rozwiązania w zakresie tworzenia receptur dla produktów z wielu różnych branż. Dzięki nam będziesz mógł wykorzystać te składniki lepiej niż kiedykolwiek wcześniej.

Czysta Etykieta i Novation

Od ponad 20 lat napędzamy innowację w dziedzinie czystej etykiety dzięki naszym funkcjonalnym skrobiom natywnym NOVATION®, zapewniając bardzo dobrą teksturę oraz korzyści jakie dają w procesach tradycyjne skrobie modyfikowane bez składników z numerami E.

Obecnie masz do dyspozycji więcej sposobów, aby przekształcić proste w po prostu pyszne. Nasza nowa linia białek i mąk z roślin strączkowych umożliwi Ci stworzenie bogatych w białko i błonnik produktów wegetariańskich, wegańskich i bezglutenowych.

Przykładem prostego składnika wykorzystywanego w praktyce jest ekstrakt quillaia, z którego stworzyliśmy wysoce wydajny emulgator Q-NATURALE®.

Emulgatory quillaia działają inaczej od tych standardowo stosowanych w przemyśle napojowym. Pozwalają one na zastosowanie wyższej zawartości olejów smakowych, wyeliminowanie środków obciążających oraz osiągnięcie bardziej efektywnej produkcji. Nazywamy go "idealnym emulgatorem natury".

Znajdź Składniki

Nasz zestaw rozwiązań zawiera zarówno dobrze znane jak i bardziej egzotyczne materiały podstawowe, takie jak kukurydza, ziemniaki, tapioka, ryż, sago, pszenica, cukier, stewia, quillaia, rośliny strączkowe i laktoza.

Dzięki trzem kluczowym procesom otrzymujemy składniki, które sprawiają, że Twoje produkty reagują dokładnie tak, jak tego potrzebujesz.

  • Modyfikacja fizyczna
  • Modyfikacja chemiczna
  • Modyfikacja enzymatyczna

Posiadamy ponad 100-letnie doświadczenie i nieustającą pasję do odkrywania. Przyłącz się do nas i skorzystaj z naszego stale rosnącego portfolio czystych i prostych składników, jeden doskonały produkt po drugim.

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do swojego biura lokalnego lub wypełnij formularz online, a lokalny ekspert wkrótce się z Tobą skontaktuje.

Mleczarska infografikę

Produkty mleczne z czystą etykietą zyskują coraz większą popularnośc.

Składniki odżywcze dla zdrowych zwierząt

Nasze składniki nie są przeznaczone wyłącznie dla ludzi, ale również dla zwierząt, na zdrowiu których polegają ludzie. 

Współpracuj z Ingredion i dowiedz się, w jaki sposób nasze oparte na naturze rozwiązania w zakresie składników pełnią szereg korzystnych funkcji.

Obejmują one prebiotyczny błonnik oraz receptury z czystą etykietą dla zwierząt domowych i hodowlanych.

Dzięki naszym składnikom odżywczym dla zwierząt oraz wiedzy eksperckiej możesz wyjść naprzeciw nowym trendom oraz zróżnicować swoje produkty poprzez dodanie na opakowaniu popartych naukowo oświadczeń zdrowotnych i żywieniowych.

Pyszna żywność i napoje

Wyobraź sobie pierwszy łyk spienionego, kremowego, apetycznego napoju mlecznego o niskiej zawartości tłuszczu, cukru i kalorii, zawierającego białko i posiadającego czystą etykietę.

Tego właśnie domagają się konsumenci. Oczekują również wygodnych, bogatych w błonnik gotowych posiłków o nowoczesnym smaku izachowujących idealną konsystencję od wyjęcia z zamrażalnika, przez mikrofalówkę aż po stół.

Jedynie najbardziej innowacyjne, gruntownie zbadane i przetestowane rozwiązania w zakresie składników pozwolą osiągnąć taki efekt.

Znajdziesz je tutaj, wraz z wiedzą ekspercką, której potrzebujesz, aby sprawić, że konsumenci pokochają Twoją markę i będą do niej stale wracać

Nasze stale rosnące portfolio

Konsumenci żądają czystej i prostej żywności z lepszymi właściwościami zdrowotnymi i odżywczymi, jednak nie są oni gotowi zrezygnować z dobrego smaku.

Mamy rozwiązania, których potrzebujesz, aby zaspokoić te wymagania. Nasze bogate portfolio składników jest stale poszerzane, aby zapewnić Ci spacjalistyczną wydajność, której obecnie potrzebujesz.

Innowacja i doświadczenie

Od ponad wieku wprowadzamy innowacje dzięki składnikom i technologiom opartym na naturze.

W ramach naszej sieci centrów innowacji Ingredion Idea Labs™, dzielimy się niebywałą wiedzą i doświadczeniem naukowym z zakresie tworzenia receptur żywności i napojów. Pozwala to na opracowywanie wiodących rozwiązań, które świetnie smakują, a ich pochodzenie odpowiada oczekiwaniom konsumentów.

Przykładowo, kompleksowe badania naukowe nad węglowodanami doprowadziły do innowacji, takich jak gama środków współ-teksturyzujących N-DULGE®. Pozwalają one odbudować konsystencję po ograniczeniu lub wyeliminowaniu tłuszczów mlecznych z wszelkich produktów, od sosu carbonara do sosu ranczerskiego.

Powiedz nam, jakich innowacji potrzebujesz, aby stworzyć produkty kształtujące rynek.

To top