Skip to main content

Kim jesteśmy

Jesteśmy globalną firmą zajmującą się rozwiązaniami z zakresu składników, zbudowaną na tradycji wyjątkowych osiągnięć oraz wiodących na rynku innowacji. Nasz zasięg geograficzny i różnorodna organizacja pozwalają nam dostarczyć rozwiązania na światową skalę oraz sprawiają, że sprawnie spełniamy potrzeby lokalnych rynków.

Naszym celem jest lepsze zrozumienie trendów branżowych oraz wyzwań naszych klientów. Obdarzyli nas zaufaniem, że będziemy przewidywać i konsekwentnie dostarczać wysokiej jakości produkty i innowacyjne rozwiązania, których potrzebują.

Każdego dnia funkcjonujemy zgodnie z wartościami naszej firmy, jakimi są Bezpieczeństwo, Jakość, Uczciwość, Szacunek, Doskonałość i Innowacyjność - tak żebyśmy mogli tworzyć trwałe, wzajemne wartości dla naszych klientów, partnerów biznesowych, społeczności, współpracowników i udziałowców.

 

  • ​Bezpieczeństwo: Staramy się tworzyć i utrzymywać bezpieczne i wolne od wypadków miejsce pracy.
  • Jakość: Ustanawiamy sobie wysokie standardy i dążymy do spójności i precyzji we wszystkim, co robimy. Zależy nam na ciągłym doskonaleniu naszych umiejętności.
  • Szacunek: Nieustannie dążymy do nawiązania pełnych zaufania i trwałych relacji z naszymi klientami, współpracownikami i społecznościami, aby osiągnąć wspólne cele.
  • Uczciwość: Bierzemy indywidualną i zbiorową odpowiedzialność za dotrzymywanie naszych obietnic, zawsze działając w sposób etyczny i prezentując wzorowe zachowanie w biznesie, ponieważ tak należy. 
  • Innowacyjność: Jesteśmy zdecydowani w dążeniu do innowacji, która tworzy wartość dla naszych klientów i akcjonariuszy
  • Doskonałość:Z pasją staramy się przekraczać oczekiwania naszych klientów, współpracowników i akcjonariuszy oraz wygrywać na rynku.

Zadzwoń do swojego biura lokalnego lub wypełnij formularz online, a lokalny ekspert wkrótce się z Tobą skontaktuje.

To top