Skip to main content

Wizja rozwiązywania problemów

Zakupy konsumentów mają wpływ na procesy produkcji, co z kolei kieruje podejmowaniem decyzji dotyczących rozwiązań w zakresie składników.

Producenci, dostawcy i sprzedawcy stoją przed coraz większymi wyzwaniami, aby nadążyć za zmieniającymi się potrzebami i oczekiwaniami konsumentów. Czyste etykiety, korzyści zdrowotne oraz produkty stymulujące zmysły są priorytetowe dla użytkowników końcowych.

Kluczowym wyzwaniem jest jednak osiągnięcie równowagi między zaspokajaniem potrzeb konsumentów a optymalizacją kosztów i procesów.

W Ingredion pracujemy razem z Tobą przy rozwiązywaniu problemów w oparciu o wiedzę naukową. Dzięki naszej globalnej sieci Ingredion Idea Labs, możemy pomóc Ci szukać i rozwijac innowacyjne rozwiązania w zakresie składników, które zapewnią Ci zdobycie i utrzymanie przewagi konkurencyjnej. Zaczynajmy. 

Zamiana Wyzwania na Przełomowe Osiągnięcie

Dzięki połączeniu doświadczenia w branży, platform badawczych i sieci Ingredion Idea Labs, wyjątkowo dobrze rozumiemy, czego tak naprawdę pragną Twoi konsumenci.

Bazując na naszych raportach branżowych i wiedzy, jaką posiadamy, kluczowymi obszarami popytu, które możemy wspólnie z Tobą zbadać, są:

  • Czyste i proste produkty bez dodatków
  • Wzmocnienie właściwości odżywczych na potrzeby zdrowego trybu życia
  • Jakość i wygoda na potrzeby intensywnego trybu życia
  • Niezapomniane doświadczenia sensoryczne
  • Przystępność cenowa pożądanych produktów

Dowiedz się, w jaki sposób nasi eksperci, innowacyjne produkty oraz Ingredion Idea Labs mogą pomóc Ci pokonać wyzwania związane z właściwościami zdrowotnymi i odżywczymi, teksturą, słodkością, przystępnością cenową i oznaczeniami na etykietach.  Spraw, aby Twoje produkty były konkurencyjne i łatwe w dostosowaniu do ciągle zmieniających się trendów oraz aby odpowiadały Twoim konsumentom. Pokażemy Ci, jak to zrobić.

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do swojego biura lokalnego lub wypełnij formularz online, a lokalny ekspert wkrótce się z Tobą skontaktuje.

Przekąski infografikę

Przekąski zyskują coraz większą popularność wśród polskich konsumentów

Osiągnięcie sukcesu na rynku żywności i napojów oznacza stawianie czoła licznym wyzwaniom, ale przynosi również nagrody. Tworzenie świetnych produktów, które konsumenci uwielbiają jest podstawą sukcesu dla każdego producenta. W Ingredion pracujemy razem z Tobą, aby osiągnąć ten cel.

Nasze rozległe portfolio składników pomoże Ci obniżyć koszty, udoskonalić procesy, uzyskać lepszą konsystencję, smak i walory sensoryczne, sformułować oświadczenia zdrowotne oraz wykorzystać obecne i nadchodzące trendy konsumenckie.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak możemy pomóc Ci w osiągnięciu sukcesu i stworzeniu niezwykle popularnych produktów, które w pełni odpowiadają potrzebom konsumentów. 

Konsumenci są obecnie bardziej niż kiedykolwiek świadomi składników, które pienią się na włosach, piorą ubrania czy wygładzają skórę. W ostatnich latach można było zaobserwować znaczną zmianę w kierunku etykiet z oświadczeniem "naturalne" i "nie zawiera".

W Ingredion pomożemy Ci zamienić syntetyczne substancje chemiczne na odnawialne składniki pochodzenia naturalnego, do zastosowania w recepturach produktów do pielęgnacji domu, kosmetyków spłukiwanych i niespłukiwanych oraz produktów do higieny osobistej. Zakres naszych produktów obejmuje PenCare™ DP polimer kationowy na bazie biologicznej, FARMAL™ polimery na bazie biologicznej, FOAMATION™ PC naturalne substancje pianotwórcze oraz NATIVACARE™ .

Obok podniesienia walorów sensorycznych i zapewnienia konsumentom niezapomnianych doświadczeń, nasze portfolio środków do higieny osobistej i pielęgnacji domu pomoże Ci poprawić wydajność, obniżyć koszty oraz zoptymalizować procesy.

Papier, karton i chusteczki higieniczne często wymagają różnorodnych właściwości - od miękkości do wytrzymałości, od gładkości do solidnej tekstury i nie tylko.

Niezależnie od tego, czy chcesz zwiększyć chłonność produkowanych przez Ciebie chusteczek, podnieść wytrzymałość papieru powlekanego czy też sprawić, aby papier gazetowy mniej się pylił i strzępił, portfolio Ingredion pomoże Ci sprostać tym wyzwaniom.

Nasze biopolimery udoskonalą produkty z papieru, kartony oraz papierowe ręczniki, oszczędzając jednocześnie Twój czas i pieniądze. Wytrzymałość, zdolność do odprowadzania i zatrzymywania płynów, powierzchnia i wygląd to tylko niektóre z właściwości, które pomożemy Ci ulepszyć. 

Zdajemy sobie sprawę, że to, czego potrzebujesz w przemyśle farmaceutycznym czy nutraceutycznym, to niezawodne i spójne rozwiązania dla procesów tabletkowania i kapsułkowania.

Szybka i skuteczna stabilizacja, ochrona i uwalnianie witamin, karotenoidów i innych aktywnych składników farmaceutycznych są kluczowe dla tworzenia wydajnych i cieszących się powodzeniem produktów.

Tworzone na bazie warzyw substancje pomocnicze i powlekające marki Ingredion pozwalają na tabletkowanie bezpośrednie i granulację na mokro. Mogą one również być wykorzystywane w składzie powłok oraz jako środki wypełniające, wiążące i rozsadzające. Ponadto są one niealergiczne i wytwarzane ze zrównoważonych źródeł pochodzenia niezwierzęcego.

Stanowiąc lepszą alternatywę dla gumy arabskiej, nasze substancje pomocnicze i powlekające oferują skuteczniejsze zatrzymanie smaku, udoskonaloną recepturę, większą spójność między poszczególnymi partiami oraz szereg innych korzyści. Zastosuj nasze rozwiązania w zakresie składników, aby uzyskać skuteczną poprawę i wyższą jakość produktów dla swoich konsumentów. 

To top