Odkryj Idea Labs Skip to main content

Od Pomysłów do Rozwiązań

Dostarczanie świetnych produktów, które zaspokajają bez przerwy zmieniające się wymagania konsumentów stanowi nieustanne wyzwanie dla producentów. Trendy rynkowe stale się zmieniają i próba nadążenia za nimi bez odpowiedniego wsparcia może być czasochłonna i kosztowna.

Być może będziesz musiał opracować nową koncepcję, rozwiązać problem z istniejącą recepturą lub zoptymalizować proces. Być może dążysz właśnie do usprawnienia procesu produkcji papieru, aby zwiększyć jego odporność na wilgoć, jednocześnie oszczędzając pieniądze.

Albo chcesz obniżyć zawartość cukru w napoju bez utraty doznań smakowych i tekstury. 

Ingredion Idea LabsTM

W ramach naszej sieci centrów innowacji Ingredion Idea LabsTM, pomożemy Ci opracowaćrozwiązania oparte na wiedzy naukowej, które sprawią, że Twoje produkty będą nowoczesne i funkcjonalne.

Od inżynierów procesów i ekspertów materiałowych do chemików specjalizujących się w wykorzystaniu zbóż w produkcji żywności oraz kulinologów, mamy na miejscu ekspertów, którzy rozwiną Twoją firmę. Skorzystaj z naszego bogatego doświadczenia i zdobądź dostęp do naukowej wiedzy, badań stosowanych, wiedzy z zakresu zastosowań produktów oraz technologii procesów. 

Ideas to Solutions (Od Pomysłów do Rozwiązań)

"Ideas to Solutions", lub i2s, to nowe podejście do wspierania Cię w innowacji, oparte na sloganie firmy Ingredion "rozwijanie pomysłów. Dostarczanie rozwiązań".

Pracuj razem z nami i odkryj nowe możliwości w kluczowych trendach w branży.

Czyste i Proste: Minimalnie przetworzone produkty są coraz bardziej doceniane przez konsumentów, którzy poszukują prostych i rozpoznawalnych składników. Pomożemy Ci osiągnąć funkcjonalność, której potrzebujesz, przy użyciu mniejszej ilości składników, jednocześnie budując zaufanie konsumentów do marki.

Zdrowie i Odżywianie: Zapewnianie produktów, które sprzyjają stylowi życia postrzeganemu przez konsumentów jako zdrowy, jest procesem złożonym i wymagającym uwagi. Pomożemy Ci sprostać tym wyzwaniom, wykorzystując wiedzę i doświadczenie w ramach Ingredion Idea LabsTM.

Doznania sensoryczne: Doznania sensoryczne mają decydujące znaczenie dla zadowolenia konsumentów i nawiązanie przez nich więzi z Twoimi produktami. Ta niezrozumiała nauka stanowi jeden z kluczowych obszarów naszych badań i innowacji, a nasza wiedza może pomóc w uwolnieniu jej potencjału.

Przystępność cenowa: Przystępność cenowa jest priorytetem i może prowadzić do większych korzyści dla Ciebie i Twoich konsumentów. Tworzenie przystępnych cenowo produktów musi iść jednak w parze z zachowaniem ich atrakcyjności w oczach konsumentów.

Wygoda i wydajność: Wygoda i wydajność mogą zapewnić Twoim produktom przewagę konkurencyjną. Pomożemy Ci chronić składniki aktywne oraz ulepszyć proces przetwórczy, dzięki czemu zaoszczędzisz czas i pieniądze, a Twoje produkty będą wyglądały i smakowały lepiej.

Niezależnie od tego, przed jakimi wyzwaniami stoisz, będziemy pracować razem z Tobą, aby je pokonać - zaczynajmy.

Skontaktuj się z Nami

Zadzwoń do swojego biura lokalnego lub wypełnij formularz online, a lokalny ekspert wkrótce się z Tobą skontaktuje.

Przekąski infografikę

Przekąski zyskują coraz większą popularność wśród polskich konsumentów

Mleczarska infografikę

Produkty mleczne z czystą etykietą zyskują coraz większą popularnośc.

To top